Stanice č. 3820 · AUTO KLUB STONAVA v AČR

STK Horní Suchá, ul. 9. května 1548/1b

Na této stanici skončí 10,4 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 7,6 % – stanice je +36 % proti průměru.

Prohlídek denně
25
průměr dnů s provozem (1689)
Neúspěšných
10,4%
pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
Přísnost
+36%
proti očekávání, 95% interval +31 až +40 %
Délka prohlídky
74min
pravidelná, osobní auto
mírnější (−50 %)očekávánípřísnější (+50 %)

86. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 4. z 36 v kraji (Moravskoslezský kraj) · žebříček

Vývoj

Přísnost v čase

Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.

Stanice přitvrdila: v první polovině období +8 %, ve druhé +63 %. STK, které nejvíc přitvrdily

Neúspěšné pravidelné prohlídky podle měsíců
0,0 5,0 10 15 20 25 1/2020 12/2020 11/2021 10/2022 9/2023 8/2024 7/2025 9/2026 Měsíc → Neúspěšné prohlídky (%) → Očekáváno podle aut: 7,7 % Na této stanici: 11,5 %
  • Na této stanici
  • Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
ObdobíNa této staniciOčekáváno podle aut
9/202611,5 %7,7 %
8/202612,3 %7,6 %
7/202614,1 %7,3 %
6/202613,2 %7,5 %
5/202615,8 %7,6 %
4/202613,8 %7,7 %
3/202611,9 %8,0 %
2/202612,5 %7,7 %
1/202614,2 %7,4 %
12/202514,2 %8,0 %
11/202516,6 %7,8 %
10/202513,1 %7,7 %
9/202513,0 %7,9 %
8/202517,6 %7,9 %
7/202519,5 %7,3 %
6/202515,4 %7,4 %
5/202513,6 %7,7 %
4/202516,5 %7,3 %
3/202514,3 %7,8 %
2/20259,8 %7,8 %
1/202518,4 %8,2 %
12/202413,6 %7,8 %
11/202417,2 %7,9 %
10/202416,1 %7,9 %
9/202411,6 %7,8 %
8/20249,6 %7,7 %
7/202410,7 %7,4 %
6/202413,3 %7,6 %
5/20249,3 %8,1 %
4/202410,0 %7,8 %
3/202412,0 %7,9 %
2/202413,6 %8,0 %
1/202410,0 %7,6 %
12/20236,6 %7,7 %
11/202311,3 %7,5 %
10/20239,9 %7,6 %
9/202311,1 %7,8 %
8/20238,9 %7,7 %
7/202310,4 %7,6 %
6/20237,1 %7,6 %
5/20239,2 %7,4 %
4/20238,6 %7,5 %
3/20237,2 %7,7 %
2/20237,6 %7,8 %
1/20235,1 %7,8 %
12/20227,3 %7,7 %
11/20226,7 %7,6 %
10/20228,4 %7,8 %
9/20229,2 %7,7 %
8/20228,1 %7,3 %
7/20227,9 %7,2 %
6/20227,6 %7,3 %
5/20228,5 %7,3 %
4/20229,0 %7,4 %
3/20226,6 %7,6 %
2/202210,1 %7,6 %
1/20227,3 %7,8 %
12/20218,8 %7,8 %
11/20218,1 %7,4 %
10/20219,6 %7,7 %
9/20219,5 %7,7 %
8/20216,1 %7,9 %
7/20217,1 %7,6 %
6/20216,2 %7,3 %
5/20216,9 %7,3 %
4/20216,1 %7,4 %
3/20216,2 %7,9 %
2/20219,3 %7,9 %
1/20215,7 %7,7 %
12/202010,4 %7,4 %
11/20207,7 %7,7 %
10/20208,6 %7,6 %
9/20208,4 %7,6 %
8/20207,4 %7,5 %
7/202012,0 %7,8 %
6/20209,6 %7,4 %
5/202011,6 %7,9 %
4/202011,2 %7,8 %
3/20206,8 %7,8 %
2/202010,5 %7,6 %
1/20208,7 %7,4 %

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr

Podle stáří

Na nová, nebo stará auta?

Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.

Stáří autaProhlídekNeúspěšnýchOčekávánoPřísnost
do 5 let 3 684 7,1 % 3,1 % +131 %
6–9 let 5 462 8,6 % 4,8 % +80 %
10–14 let 8 743 9,8 % 7,7 % +27 %
15 a více let 14 636 12,2 % 9,8 % +24 %

Kdy jet

Vytížení podle dne a hodiny

Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.

678910111213141516
Po
Út
St
Čt
Pá
So

Z časů zahájení prohlídek za 1 689 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.

Závady

Co tu na autech nejčastěji najdou

Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.

Skupina závad (kód) 0výskyt na 100 prohlídek →43,4 na 100 Kabina a karoserie 6.2 43,4 Světlomety (potkávací a dálková) 4.1 32,8 Mechanický stav brzdového zařízení 1.1 32,4 Podvozek, rám a výfuk 6.1 22,0 Osvětlení registrační značky 4.7 10,6 Zavěšení (pružiny, tlumiče, ramena) 5.3 10,3 Mechanický stav řízení 2.1 5,4 Tabulky registrační značky 0.1 4,8

Vozidla

Co sem jezdí

Druh vozidla 0 %podíl technických prohlídek →100 % podíl Osobní auta 85 % Užitková, nákladní a autobusy 6 % Přívěsy a návěsy 4 % Motocykly, traktory a ostatní 4 %

Kontakt

Adresa a provozovatel

Adresa
ul. 9. května 1548/1b, 735 35 Horní Suchá
Okres
Karviná
Provozovatel
AUTO KLUB STONAVA v AČR (IČO 535664)
Telefon
596 422 561
E-mail
[email protected]
Druh
technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí
Kategorie
L, M1, N1, O1, O2

Navigovat

Okolí

Další STK v okrese

Mapa

Kde stanice je

Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.

Dojezd

Obce v dojezdu

Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.

a dalších 7 obcí