Stanice č. 3328 · Měření 3D spol. s r.o.
STK Dačice, Učňovská ulice bez č.p., parc. č. 1390/1
Na této stanici skončí 10,4 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 8,0 % – stanice je +30 % proti průměru.
- Prohlídek denně
- 19
- průměr dnů s provozem (1063)
- Neúspěšných
- 10,4%
- pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
- Přísnost
- +30%
- proti očekávání, 95% interval +24 až +37 %
- Délka prohlídky
- 64min
- pravidelná, osobní auto
97. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 7. z 32 v kraji (Jihočeský kraj) · žebříček
Vývoj
Přísnost v čase
Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.
Přísnost je v čase zhruba stejná (první polovina období +45 %, druhá +27 %); rozdíly mezi měsíci jsou v rámci náhody.
- Na této stanici
- Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
| Období | Na této stanici | Očekáváno podle aut |
|---|---|---|
| 9/2026 | 5,9 % | 8,4 % |
| 8/2026 | 6,8 % | 7,9 % |
| 7/2026 | 4,3 % | 8,0 % |
| 6/2026 | 6,5 % | 7,9 % |
| 5/2026 | 6,1 % | 7,9 % |
| 4/2026 | 8,0 % | 8,2 % |
| 3/2026 | 9,5 % | 8,3 % |
| 2/2026 | 5,2 % | 8,0 % |
| 1/2026 | 10,8 % | 8,7 % |
| 12/2025 | 10,5 % | 8,0 % |
| 11/2025 | 11,1 % | 8,4 % |
| 10/2025 | 9,7 % | 8,4 % |
| 9/2025 | 10,8 % | 8,1 % |
| 8/2025 | 11,7 % | 8,0 % |
| 7/2025 | 9,0 % | 8,0 % |
| 6/2025 | 9,4 % | 7,6 % |
| 5/2025 | 12,7 % | 7,9 % |
| 4/2025 | 13,9 % | 7,7 % |
| 3/2025 | 12,4 % | 7,9 % |
| 2/2025 | 11,8 % | 8,0 % |
| 1/2025 | 15,7 % | 8,3 % |
| 12/2024 | 17,1 % | 8,0 % |
| 11/2024 | 9,7 % | 8,3 % |
| 10/2024 | 17,6 % | 8,4 % |
| 9/2024 | 13,9 % | 7,8 % |
| 8/2024 | 10,1 % | 7,8 % |
| 7/2024 | 12,4 % | 8,0 % |
| 6/2024 | 9,0 % | 7,9 % |
| 5/2024 | 9,1 % | 7,9 % |
| 4/2024 | 7,0 % | 8,0 % |
| 3/2024 | 8,6 % | 7,9 % |
| 2/2024 | 13,1 % | 8,2 % |
| 1/2024 | 14,7 % | 8,0 % |
| 12/2023 | 12,2 % | 7,8 % |
| 11/2023 | 13,1 % | 8,0 % |
| 10/2023 | 11,4 % | 8,0 % |
| 9/2023 | 12,1 % | 7,9 % |
| 8/2023 | 13,9 % | 8,2 % |
| 7/2023 | 10,0 % | 7,6 % |
| 6/2023 | 10,3 % | 7,5 % |
| 5/2023 | 10,3 % | 7,5 % |
| 4/2023 | 7,1 % | 7,5 % |
| 3/2023 | 5,9 % | 7,7 % |
| 2/2023 | 15,0 % | 8,2 % |
| 1/2023 | 10,3 % | 7,8 % |
| 11/2022 | 16,0 % | 7,7 % |
| 10/2022 | 11,9 % | 8,1 % |
| 9/2022 | 12,0 % | 7,9 % |
| 8/2022 | 14,1 % | 7,4 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Podle stáří
Na nová, nebo stará auta?
Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.
Kdy jet
Vytížení podle dne a hodiny
Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.
Z časů zahájení prohlídek za 1 063 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.
Závady
Co tu na autech nejčastěji najdou
Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.
Vozidla
Co sem jezdí
Kontakt
Adresa a provozovatel
- Adresa
- Učňovská ulice bez č.p., parc. č. 1390/1, 380 01 Dačice
- Okres
- Jindřichův Hradec
- Provozovatel
- Měření 3D spol. s r.o. (IČO 27389481)
- Telefon
- 770 669 540
- [email protected]
- Druh
- technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí
- Kategorie
- L, M1, N1, O1, O2
Okolí
Další STK v okrese
Mapa
Kde stanice je
Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.
Dojezd
Obce v dojezdu
Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.
- Dačice 0 min
- Telč 15 min
- Jemnice 15 min
- Slavonice 16 min
- Studená 20 min
- Mrákotín 19 min
- Český Rudolec 16 min
- Nová Říše 14 min
- Volfířov 12 min
- Budíškovice 9 min
- Krahulčí 18 min
- Cizkrajov 12 min
- Staré Hobzí 12 min
- Peč 7 min
- Třebětice 11 min
a dalších 34 obcí