Stanice č. 6309 · AGILA spol. s r.o.
STK Dačice, Dělnická 203
Na této stanici skončí 4,2 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 3,9 % – stanice je +7 % proti průměru.
- Prohlídek denně
- 3
- průměr dnů s provozem (1172)
- Neúspěšných
- 4,2%
- pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
- Přísnost
- +7%
- proti očekávání, 95% interval −11 až +26 %
161. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 13. z 32 v kraji (Jihočeský kraj) · žebříček
Vývoj
Přísnost v čase
Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.
Přísnost je v čase zhruba stejná (první polovina období +13 %, druhá ≈ průměr); rozdíly mezi měsíci jsou v rámci náhody.
- Na této stanici
- Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
| Období | Na této stanici | Očekáváno podle aut |
|---|---|---|
| 9/2026 | 7,7 % | 4,1 % |
| 8/2026 | 6,7 % | 3,9 % |
| 7/2026 | 0,0 % | 3,8 % |
| 6/2026 | 0,0 % | 3,9 % |
| 5/2026 | 3,9 % | 4,1 % |
| 4/2026 | 2,3 % | 3,7 % |
| 3/2026 | 2,2 % | 4,2 % |
| 10/2025 | 2,9 % | 3,7 % |
| 8/2025 | 3,3 % | 4,6 % |
| 7/2025 | 6,9 % | 3,9 % |
| 6/2025 | 0,0 % | 4,0 % |
| 5/2025 | 2,2 % | 3,9 % |
| 3/2025 | 2,5 % | 3,8 % |
| 10/2024 | 6,7 % | 3,9 % |
| 7/2024 | 5,7 % | 4,2 % |
| 6/2024 | 2,3 % | 3,8 % |
| 5/2024 | 3,8 % | 4,0 % |
| 4/2024 | 3,2 % | 3,8 % |
| 3/2024 | 7,2 % | 3,9 % |
| 2/2024 | 3,1 % | 4,1 % |
| 1/2024 | 6,1 % | 4,0 % |
| 11/2023 | 6,8 % | 3,7 % |
| 10/2023 | 0,0 % | 4,0 % |
| 7/2023 | 0,0 % | 3,9 % |
| 6/2023 | 1,9 % | 3,9 % |
| 5/2023 | 1,4 % | 3,9 % |
| 4/2023 | 5,1 % | 3,8 % |
| 8/2022 | 5,3 % | 3,9 % |
| 7/2022 | 3,8 % | 3,7 % |
| 6/2022 | 4,1 % | 3,6 % |
| 5/2022 | 2,5 % | 3,7 % |
| 4/2022 | 11,4 % | 3,7 % |
| 10/2021 | 0,0 % | 3,6 % |
| 9/2021 | 9,7 % | 3,7 % |
| 8/2021 | 5,9 % | 4,2 % |
| 7/2021 | 3,7 % | 3,6 % |
| 6/2021 | 2,2 % | 3,7 % |
| 5/2021 | 1,5 % | 3,7 % |
| 4/2021 | 2,9 % | 3,9 % |
| 7/2020 | 2,1 % | 3,8 % |
| 6/2020 | 3,3 % | 3,8 % |
| 5/2020 | 1,9 % | 3,8 % |
| 4/2020 | 10,0 % | 3,7 % |
| 3/2020 | 2,9 % | 3,9 % |
| 2/2020 | 2,7 % | 3,9 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr
Podle stáří
Na nová, nebo stará auta?
Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.
Kdy jet
Vytížení podle dne a hodiny
Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.
Z časů zahájení prohlídek za 1 172 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.
Závady
Co tu na autech nejčastěji najdou
Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.
Vozidla
Co sem jezdí
Kontakt
Adresa a provozovatel
- Adresa
- Dělnická 203, 380 01 Dačice
- Okres
- Jindřichův Hradec
- Provozovatel
- AGILA spol. s r.o. (IČO 25158929)
- Telefon
- 384 420 012
- [email protected]
- Druh
- technická kontrola, měření emisí
- Kategorie
- OT1, OT2, OT3, OT4, T
Okolí
Další STK v okrese
Mapa
Kde stanice je
Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.
Dojezd
Obce v dojezdu
Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.
- Dačice 3 min
- Telč 14 min
- Jemnice 16 min
- Slavonice 18 min
- Mrákotín 20 min
- Český Rudolec 18 min
- Nová Říše 15 min
- Volfířov 14 min
- Budíškovice 10 min
- Krahulčí 17 min
- Cizkrajov 14 min
- Staré Hobzí 13 min
- Peč 9 min
- Třebětice 12 min
- Hříšice 9 min
a dalších 34 obcí