Stanice č. 3510 · DEKRA CZ a.s.

STK Otvice, Obchodní zóna 252

Na této stanici skončí 5,3 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 7,7 % – stanice je −31 % proti průměru.

Prohlídek denně
38
průměr dnů s provozem (1685)
Neúspěšných
5,3%
pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
Přísnost
−31%
proti očekávání, 95% interval −34 až −29 %
Délka prohlídky
63min
pravidelná, osobní auto
mírnější (−50 %)očekávánípřísnější (+50 %)

316. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 26. z 30 v kraji (Ústecký kraj) · žebříček

Vývoj

Přísnost v čase

Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.

Stanice přitvrdila: v první polovině období −43 %, ve druhé −18 %. STK, které nejvíc přitvrdily

Neúspěšné pravidelné prohlídky podle měsíců
0,0 2,5 5,0 7,5 10 1/2020 11/2020 10/2021 8/2022 7/2023 5/2024 3/2025 1/2026 9/2026 Měsíc → Neúspěšné prohlídky (%) → Očekáváno podle aut: 8,1 % Na této stanici: 7,6 %
  • Na této stanici
  • Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
ObdobíNa této staniciOčekáváno podle aut
9/20267,6 %8,1 %
8/20267,1 %8,1 %
7/20268,7 %7,6 %
6/20267,1 %7,7 %
5/20267,9 %7,9 %
4/20267,8 %8,0 %
3/20267,4 %8,0 %
2/20267,1 %7,7 %
1/20266,6 %7,7 %
12/20257,3 %8,0 %
11/20257,3 %8,0 %
10/20256,4 %8,3 %
9/20255,7 %8,1 %
8/20256,8 %7,9 %
7/20256,1 %7,9 %
6/20256,1 %8,0 %
5/20256,3 %7,9 %
4/20256,9 %7,5 %
3/20256,7 %7,9 %
2/20257,8 %7,9 %
1/20256,4 %7,6 %
12/20246,1 %7,8 %
11/20247,4 %7,9 %
10/20248,0 %8,2 %
9/20246,4 %8,2 %
8/20247,1 %7,9 %
7/20247,5 %7,9 %
6/20246,4 %7,7 %
5/20248,0 %8,0 %
4/20248,6 %7,9 %
3/20247,4 %8,0 %
2/20248,1 %7,9 %
1/20246,4 %7,8 %
12/20232,5 %7,5 %
11/20233,1 %7,7 %
10/20232,7 %8,1 %
9/20234,2 %7,9 %
8/20235,7 %8,0 %
7/20234,5 %7,9 %
6/20231,9 %7,7 %
5/20231,5 %7,6 %
4/20231,0 %7,7 %
3/20232,0 %7,2 %
2/20232,7 %7,8 %
1/20231,9 %7,4 %
11/20222,0 %7,8 %
10/20223,5 %7,9 %
9/20223,8 %7,9 %
8/20224,6 %7,5 %
7/20224,8 %7,3 %
6/20222,4 %7,2 %
5/20224,1 %7,5 %
4/20224,0 %7,3 %
3/20224,8 %7,4 %
2/20223,5 %7,2 %
1/20224,0 %7,3 %
12/20212,6 %7,5 %
11/20213,2 %7,5 %
10/20214,5 %7,8 %
9/20213,3 %7,5 %
8/20214,8 %7,8 %
7/20214,4 %7,4 %
6/20214,8 %7,5 %
5/20214,9 %7,6 %
4/20213,6 %7,6 %
2/20217,3 %7,7 %
1/20213,4 %7,4 %
12/20205,5 %7,3 %
11/20204,6 %7,5 %
10/20205,3 %7,7 %
9/20204,4 %7,7 %
8/20207,3 %7,5 %
7/20205,3 %7,5 %
6/20205,2 %7,5 %
5/20204,0 %7,6 %
4/20205,1 %7,3 %
3/20206,4 %7,5 %
2/20206,1 %7,5 %
1/20206,1 %7,3 %

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr

Podle stáří

Na nová, nebo stará auta?

Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.

Stáří autaProhlídekNeúspěšnýchOčekávánoPřísnost
do 5 let 5 452 1,6 % 3,2 % −51 %
6–9 let 7 814 2,7 % 5,1 % −47 %
10–14 let 12 242 4,4 % 7,8 % −44 %
15 a více let 19 887 7,8 % 9,9 % −21 %

Kdy jet

Vytížení podle dne a hodiny

Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.

678910111213141516
Po
Út
St
Čt
Pá
Ne

Z časů zahájení prohlídek za 1 685 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.

Závady

Co tu na autech nejčastěji najdou

Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.

Skupina závad (kód) 0výskyt na 100 prohlídek →44,7 na 100 Mechanický stav brzdového zařízení 1.1 44,7 Světlomety (potkávací a dálková) 4.1 31,7 Podvozek, rám a výfuk 6.1 30,4 Kabina a karoserie 6.2 29,7 Mechanický stav řízení 2.1 29,2 Zavěšení (pružiny, tlumiče, ramena) 5.3 21,8 Osvětlení registrační značky 4.7 12,4 Stav skel 3.2 6,2

Vozidla

Co sem jezdí

Druh vozidla 0 %podíl technických prohlídek →100 % podíl Osobní auta 84 % Užitková, nákladní a autobusy 7 % Přívěsy a návěsy 4 % Motocykly, traktory a ostatní 5 %

Kontakt

Adresa a provozovatel

Adresa
Obchodní zóna 252, 431 11 Otvice
Okres
Chomutov
Provozovatel
DEKRA CZ a.s. (IČO 49240188)
Telefon
474 653 414
E-mail
[email protected]
Druh
technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí
Kategorie
L, M1, N1, O1, O2

Navigovat

Okolí

Další STK v okrese

Mapa

Kde stanice je

Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.

Dojezd

Obce v dojezdu

Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.

a dalších 19 obcí