Stanice č. 3605 · STK Chrudim s.r.o.

STK Chrudim, Vlčnov 30

Na této stanici skončí 9,6 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 8,2 % – stanice je +17 % proti průměru.

Prohlídek denně
42
průměr dnů s provozem (1684)
Neúspěšných
9,6%
pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
Přísnost
+17%
proti očekávání, 95% interval +14 až +20 %
Délka prohlídky
40min
pravidelná, osobní auto
mírnější (−50 %)očekávánípřísnější (+50 %)

137. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 9. z 22 v kraji (Pardubický kraj) · žebříček

Vývoj

Přísnost v čase

Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.

Stanice polevila: v první polovině období +28 %, ve druhé +9 %. STK, které nejvíc polevily

Neúspěšné pravidelné prohlídky podle měsíců
5,0 7,5 10 13 15 18 1/2020 11/2020 10/2021 8/2022 7/2023 5/2024 3/2025 1/2026 9/2026 Měsíc → Neúspěšné prohlídky (%) → Očekáváno podle aut: 8,6 % Na této stanici: 8,5 %
  • Na této stanici
  • Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
ObdobíNa této staniciOčekáváno podle aut
9/20268,5 %8,6 %
8/20267,1 %8,5 %
7/20269,0 %8,4 %
6/20267,8 %8,3 %
5/202610,1 %8,4 %
4/20268,9 %8,6 %
3/20269,7 %8,6 %
2/20268,9 %8,8 %
1/20269,0 %8,5 %
12/202510,3 %8,7 %
11/20259,9 %8,7 %
10/20258,7 %8,7 %
9/20258,3 %8,7 %
8/20259,1 %8,4 %
7/202511,1 %8,4 %
6/20257,4 %8,3 %
5/20257,7 %8,4 %
4/20257,8 %8,1 %
3/20257,9 %8,2 %
2/20258,5 %8,5 %
1/20258,8 %8,5 %
12/202410,5 %8,5 %
11/202411,0 %8,4 %
10/202412,4 %8,5 %
9/202412,7 %8,4 %
8/20248,5 %8,1 %
7/20249,7 %8,1 %
6/20249,2 %8,2 %
5/20249,4 %8,0 %
4/20248,9 %8,5 %
3/20247,2 %8,3 %
2/20249,5 %8,5 %
1/20248,2 %8,2 %
12/20238,5 %8,1 %
11/20239,9 %8,2 %
10/20238,5 %8,2 %
9/20239,2 %8,1 %
8/20239,6 %8,0 %
7/20239,2 %8,0 %
6/20238,9 %8,0 %
5/20238,0 %7,9 %
4/20239,2 %7,7 %
3/20239,6 %8,1 %
2/202310,6 %8,3 %
1/20238,6 %8,1 %
11/20228,7 %8,2 %
10/202210,6 %8,1 %
9/202210,3 %7,9 %
8/202210,5 %7,7 %
7/20229,3 %7,8 %
6/202210,5 %7,9 %
5/20228,9 %7,7 %
4/20229,9 %7,8 %
3/20229,9 %8,0 %
2/20227,7 %8,1 %
1/20229,6 %8,1 %
12/202110,0 %8,1 %
11/20218,8 %8,0 %
10/20219,2 %8,0 %
9/20219,6 %8,1 %
8/20219,8 %7,8 %
7/202110,8 %7,9 %
6/20218,5 %7,7 %
5/20218,8 %8,0 %
4/20218,7 %7,8 %
3/202110,5 %8,2 %
2/202111,6 %8,0 %
1/202112,2 %8,1 %
11/202010,3 %8,1 %
10/202011,1 %8,0 %
9/202012,4 %8,0 %
8/202011,9 %7,9 %
7/202014,7 %8,0 %
6/202013,3 %7,9 %
5/202010,6 %8,1 %
4/202010,8 %8,0 %
3/202010,5 %8,3 %
2/202011,9 %7,9 %
1/202013,4 %8,2 %

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr

Podle stáří

Na nová, nebo stará auta?

Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.

Stáří autaProhlídekNeúspěšnýchOčekávánoPřísnost
do 5 let 5 195 3,9 % 3,4 % +16 %
6–9 let 7 683 5,4 % 5,1 % +6 %
10–14 let 12 743 8,4 % 7,8 % +7 %
15 a více let 29 091 12,3 % 10,0 % +22 %

Kdy jet

Vytížení podle dne a hodiny

Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.

4567891011121314151617
Po
Út
St
Čt
Pá
So

Z časů zahájení prohlídek za 1 684 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.

Závady

Co tu na autech nejčastěji najdou

Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.

Skupina závad (kód) 0výskyt na 100 prohlídek →50,3 na 100 Mechanický stav brzdového zařízení 1.1 50,3 Kabina a karoserie 6.2 45,2 Podvozek, rám a výfuk 6.1 43,8 Světlomety (potkávací a dálková) 4.1 30,7 Mechanický stav řízení 2.1 22,4 Nápravy 5.1 16,6 Stav skel 3.2 15,4 Zavěšení (pružiny, tlumiče, ramena) 5.3 14,8

Vozidla

Co sem jezdí

Druh vozidla 0 %podíl technických prohlídek →100 % podíl Osobní auta 82 % Užitková, nákladní a autobusy 9 % Přívěsy a návěsy 6 % Motocykly, traktory a ostatní 4 %

Kontakt

Adresa a provozovatel

Adresa
Vlčnov 30, 537 01 Chrudim
Okres
Chrudim
Provozovatel
STK Chrudim s.r.o. (IČO 23177373)
Telefon
722 11 00 11
E-mail
[email protected]
Druh
technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí
Kategorie
C, L, M1, N1, O1, O2, T, Z, OT1, OT2, OT3, OT4, R, S

Navigovat

Okolí

Další STK v okrese

Mapa

Kde stanice je

Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.

Dojezd

Obce v dojezdu

Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.

a dalších 59 obcí