Stanice č. 3620 · Z-MOTOR s.r.o.

STK Chrudim, Dašická 248

Na této stanici skončí 5,5 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 8,1 % – stanice je −32 % proti průměru.

Prohlídek denně
59
průměr dnů s provozem (1995)
Neúspěšných
5,5%
pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
Přísnost
−32%
proti očekávání, 95% interval −34 až −30 %
Délka prohlídky
62min
pravidelná, osobní auto
mírnější (−50 %)očekávánípřísnější (+50 %)

317. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 18. z 22 v kraji (Pardubický kraj) · žebříček

Vývoj

Přísnost v čase

Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.

Stanice přitvrdila: v první polovině období −49 %, ve druhé −16 %. STK, které nejvíc přitvrdily

Neúspěšné pravidelné prohlídky podle měsíců
0,0 5,0 10 15 1/2020 11/2020 10/2021 8/2022 6/2023 4/2024 2/2025 12/2025 9/2026 Měsíc → Neúspěšné prohlídky (%) → Očekáváno podle aut: 8,3 % Na této stanici: 6,3 %
  • Na této stanici
  • Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
ObdobíNa této staniciOčekáváno podle aut
9/20266,3 %8,3 %
8/20265,8 %8,2 %
7/20267,0 %8,1 %
6/20266,4 %8,1 %
5/20267,4 %8,3 %
4/20266,9 %8,3 %
3/20268,0 %8,4 %
2/20267,6 %8,3 %
1/20266,1 %8,4 %
12/20255,6 %8,3 %
11/20256,4 %8,4 %
10/20254,9 %8,5 %
9/20256,5 %8,4 %
8/20257,9 %8,3 %
7/20256,8 %8,2 %
6/20258,3 %8,2 %
5/20257,4 %8,2 %
4/20258,6 %7,7 %
3/20259,1 %8,0 %
2/20259,2 %8,3 %
1/20258,1 %8,2 %
12/20246,2 %8,3 %
11/20248,9 %8,4 %
10/20247,8 %8,2 %
9/202412,9 %8,1 %
8/20247,4 %8,3 %
7/20246,4 %8,1 %
6/20246,4 %8,1 %
5/20244,1 %8,1 %
4/20245,7 %8,2 %
3/20247,0 %8,2 %
2/20246,1 %8,1 %
1/20246,1 %8,0 %
12/20235,1 %8,2 %
11/20237,1 %8,3 %
10/20236,1 %8,4 %
9/20239,4 %8,3 %
8/20235,2 %8,2 %
7/20235,1 %8,2 %
6/20234,1 %8,1 %
5/20233,2 %7,9 %
4/20232,8 %7,9 %
3/20233,7 %7,7 %
2/20234,6 %8,3 %
1/20233,6 %8,2 %
12/20226,9 %8,0 %
11/20223,8 %8,1 %
10/20223,4 %8,3 %
9/20224,7 %8,2 %
8/20224,4 %8,1 %
7/20225,9 %8,1 %
6/20224,5 %8,1 %
5/20223,7 %8,0 %
4/20223,5 %7,9 %
3/20225,0 %8,1 %
2/20224,9 %8,1 %
1/20224,6 %8,2 %
12/20214,4 %8,1 %
11/20214,0 %8,2 %
10/20214,3 %8,3 %
9/20213,7 %8,2 %
8/20214,2 %8,0 %
7/20212,6 %7,8 %
6/20213,7 %7,9 %
5/20213,1 %7,9 %
4/20212,2 %7,4 %
3/20213,5 %8,1 %
2/20216,3 %8,1 %
1/20212,9 %8,0 %
11/20203,7 %8,3 %
10/20204,8 %8,2 %
9/20204,4 %8,1 %
8/20204,5 %7,9 %
7/20205,3 %7,9 %
6/20204,1 %7,8 %
5/20202,9 %7,6 %
4/20203,7 %8,0 %
3/20203,9 %7,8 %
2/20206,0 %7,7 %
1/20204,3 %7,9 %

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr

Podle stáří

Na nová, nebo stará auta?

Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.

Stáří autaProhlídekNeúspěšnýchOčekávánoPřísnost
do 5 let 8 818 2,0 % 3,2 % −37 %
6–9 let 12 166 2,8 % 5,0 % −44 %
10–14 let 20 292 3,8 % 7,7 % −51 %
15 a více let 50 263 7,6 % 9,9 % −24 %

Kdy jet

Vytížení podle dne a hodiny

Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.

012345678910111213141516171819
Po
Út
St
Čt
Pá
So

Z časů zahájení prohlídek za 1 995 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.

Závady

Co tu na autech nejčastěji najdou

Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.

Skupina závad (kód) 0výskyt na 100 prohlídek →45,8 na 100 Kabina a karoserie 6.2 45,8 Mechanický stav brzdového zařízení 1.1 45,5 Podvozek, rám a výfuk 6.1 34,5 Světlomety (potkávací a dálková) 4.1 28,5 Zavěšení (pružiny, tlumiče, ramena) 5.3 20,6 Nápravy 5.1 20,1 Stav skel 3.2 19,1 Mechanický stav řízení 2.1 14,8

Vozidla

Co sem jezdí

Druh vozidla 0 %podíl technických prohlídek →100 % podíl Osobní auta 79 % Užitková, nákladní a autobusy 7 % Přívěsy a návěsy 6 % Motocykly, traktory a ostatní 8 %

Kontakt

Adresa a provozovatel

Adresa
Dašická 248, 537 01 Chrudim
Okres
Chrudim
Provozovatel
Z-MOTOR s.r.o. (IČO 60912596)
Telefon
463 351 481
E-mail
[email protected]
Druh
technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí
Kategorie
C, L, M1, N1, O1, O2, T, Z, OT1, OT2, OT3, OT4, R, S

Navigovat

Okolí

Další STK v okrese

Mapa

Kde stanice je

Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.

Dojezd

Obce v dojezdu

Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.

a dalších 57 obcí