Stanice č. 3632 · DEKRA CZ a.s.

STK Hlinsko, Poličská 1365

Na této stanici skončí 5,6 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 8,0 % – stanice je −31 % proti průměru.

Prohlídek denně
46
průměr dnů s provozem (1836)
Neúspěšných
5,6%
pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
Přísnost
−31%
proti očekávání, 95% interval −33 až −28 %
Délka prohlídky
58min
pravidelná, osobní auto
mírnější (−50 %)očekávánípřísnější (+50 %)

310. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 17. z 22 v kraji (Pardubický kraj) · žebříček

Vývoj

Přísnost v čase

Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.

Přísnost je v čase zhruba stejná (první polovina období −31 %, druhá −30 %); rozdíly mezi měsíci jsou v rámci náhody.

Neúspěšné pravidelné prohlídky podle měsíců
0,0 5,0 10 15 1/2020 11/2020 9/2021 7/2022 6/2023 4/2024 2/2025 12/2025 9/2026 Měsíc → Neúspěšné prohlídky (%) → Očekáváno podle aut: 8,7 % Na této stanici: 5,4 %
  • Na této stanici
  • Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
ObdobíNa této staniciOčekáváno podle aut
9/20265,4 %8,7 %
8/20264,7 %8,3 %
7/20266,2 %8,1 %
6/20265,4 %8,6 %
5/20265,3 %8,5 %
4/20267,3 %8,6 %
3/20268,8 %8,8 %
2/20265,6 %8,9 %
1/20264,6 %8,5 %
12/20257,5 %9,0 %
11/20257,0 %8,6 %
10/20258,1 %8,7 %
9/20256,9 %8,8 %
8/20255,7 %8,4 %
7/20255,5 %8,3 %
6/20255,1 %8,4 %
5/20256,9 %8,3 %
4/20256,9 %8,4 %
3/20259,0 %8,3 %
2/20257,2 %8,7 %
1/20258,3 %8,6 %
12/20245,5 %8,5 %
11/20248,1 %8,7 %
10/20248,0 %8,7 %
9/20247,6 %8,8 %
8/20243,9 %8,3 %
7/20245,0 %8,2 %
6/20244,0 %8,2 %
5/20244,6 %8,5 %
4/20246,1 %8,5 %
3/20245,5 %8,7 %
2/20244,7 %8,6 %
1/20244,5 %8,1 %
12/20235,5 %8,2 %
11/20235,2 %7,6 %
10/20234,9 %7,7 %
9/20234,6 %8,0 %
8/20232,8 %8,0 %
7/20233,5 %7,7 %
6/20235,0 %7,6 %
5/20234,1 %7,2 %
4/20233,5 %7,5 %
3/20236,5 %7,2 %
2/20237,5 %7,7 %
1/20238,3 %8,2 %
11/20227,2 %8,0 %
10/20227,9 %7,9 %
9/20227,2 %7,9 %
8/20226,8 %7,5 %
7/20228,3 %7,5 %
6/20225,2 %7,4 %
5/20227,7 %7,5 %
4/20227,9 %7,9 %
3/202211,3 %8,0 %
2/20228,1 %8,1 %
1/20225,8 %8,2 %
12/20213,9 %8,3 %
11/20214,3 %7,8 %
10/20214,1 %7,9 %
9/20216,2 %8,4 %
8/20215,2 %7,6 %
7/20213,4 %7,6 %
6/20212,6 %7,6 %
5/20213,9 %7,5 %
4/20214,8 %7,5 %
3/20215,2 %7,4 %
2/20217,5 %8,2 %
1/20215,5 %8,2 %
12/20205,2 %8,3 %
11/20204,2 %8,1 %
10/20204,4 %8,1 %
9/20204,3 %8,2 %
8/20204,7 %8,0 %
7/20204,5 %7,4 %
6/20203,8 %7,3 %
5/20203,6 %7,4 %
4/20202,5 %7,6 %
3/20203,9 %7,5 %
2/20203,5 %7,9 %
1/20205,3 %7,9 %

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr

Podle stáří

Na nová, nebo stará auta?

Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.

Stáří autaProhlídekNeúspěšnýchOčekávánoPřísnost
do 5 let 4 571 1,0 % 3,3 % −70 %
6–9 let 7 624 1,6 % 5,0 % −67 %
10–14 let 14 413 3,5 % 7,6 % −55 %
15 a více let 41 161 7,6 % 9,3 % −19 %

Kdy jet

Vytížení podle dne a hodiny

Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.

012345678910111213141516
Po
Út
St
Čt
Pá
So
Ne

Z časů zahájení prohlídek za 1 836 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.

Závady

Co tu na autech nejčastěji najdou

Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.

Skupina závad (kód) 0výskyt na 100 prohlídek →85,3 na 100 Podvozek, rám a výfuk 6.1 85,3 Kabina a karoserie 6.2 64,7 Mechanický stav brzdového zařízení 1.1 63,9 Mechanický stav řízení 2.1 57,8 Světlomety (potkávací a dálková) 4.1 24,7 Zavěšení (pružiny, tlumiče, ramena) 5.3 22,1 Stav skel 3.2 13,2 Stírače 3.4 12,9

Vozidla

Co sem jezdí

Druh vozidla 0 %podíl technických prohlídek →100 % podíl Osobní auta 75 % Užitková, nákladní a autobusy 7 % Přívěsy a návěsy 6 % Motocykly, traktory a ostatní 12 %

Kontakt

Adresa a provozovatel

Adresa
Poličská 1365, 539 01 Hlinsko
Okres
Chrudim
Provozovatel
DEKRA CZ a.s. (IČO 49240188)
Telefon
469 312 003
E-mail
[email protected]
Druh
technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí
Kategorie
L, M1, N1, O1, O2, OT1, OT2, OT3, OT4, T

Navigovat

Okolí

Další STK v okrese

Mapa

Kde stanice je

Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.

Dojezd

Obce v dojezdu

Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.

a dalších 35 obcí