Stanice č. 3634 · STK Vincenci s.r.o.

STK Skuteč, Vítězslava Nováka 621

Na této stanici skončí 10,1 % pravidelných technických prohlídek s vážnou nebo nebezpečnou závadou. Podle stáří a modelů aut, která sem jezdí, by se dalo čekat 8,1 % – stanice je +26 % proti průměru.

Prohlídek denně
53
průměr dnů s provozem (1689)
Neúspěšných
10,1%
pravidelné prohlídky, ČR 7,6 %
Přísnost
+26%
proti očekávání, 95% interval +23 až +28 %
Délka prohlídky
66min
pravidelná, osobní auto
mírnější (−50 %)očekávánípřísnější (+50 %)

116. nejpřísnější z 394 STK v Česku · 8. z 22 v kraji (Pardubický kraj) · žebříček

Vývoj

Přísnost v čase

Podíl neúspěšných pravidelných prohlídek po měsících proti očekávání podle aut, která sem v tom období přijela. Rozdíl čar = přísnost. Jen období s aspoň 30 prohlídkami.

Stanice přitvrdila: v první polovině období +16 %, ve druhé +33 %. STK, které nejvíc přitvrdily

Neúspěšné pravidelné prohlídky podle měsíců
0,0 5,0 10 15 20 25 1/2020 12/2020 11/2021 10/2022 9/2023 8/2024 7/2025 9/2026 Měsíc → Neúspěšné prohlídky (%) → Očekáváno podle aut: 8,4 % Na této stanici: 10,2 %
  • Na této stanici
  • Očekáváno podle aut
Tabulka hodnot
ObdobíNa této staniciOčekáváno podle aut
9/202610,2 %8,4 %
8/20268,9 %8,2 %
7/20268,4 %7,9 %
6/202612,2 %8,0 %
5/20269,4 %7,8 %
4/202610,8 %8,0 %
3/202611,7 %8,3 %
2/202612,2 %8,6 %
1/20268,1 %8,5 %
12/202510,2 %8,4 %
11/202510,9 %8,6 %
10/202510,1 %8,2 %
9/202510,6 %8,3 %
8/202513,7 %7,9 %
7/202512,0 %8,1 %
6/202512,2 %7,8 %
5/202513,1 %8,0 %
4/202512,7 %7,6 %
3/202513,9 %7,3 %
2/202512,0 %8,3 %
1/202511,4 %8,5 %
12/202413,1 %8,2 %
11/202414,1 %8,4 %
10/202417,2 %8,4 %
9/202419,1 %8,5 %
8/202414,4 %8,1 %
7/202415,8 %8,3 %
6/202410,4 %8,4 %
5/20248,0 %8,2 %
4/20248,3 %8,4 %
3/20249,3 %8,3 %
2/20249,8 %8,4 %
1/20247,8 %8,5 %
12/20238,4 %8,4 %
11/20237,1 %8,3 %
10/202310,6 %8,3 %
9/20238,4 %8,3 %
8/20238,2 %8,0 %
7/20237,5 %8,3 %
6/20237,7 %8,1 %
5/20238,0 %8,0 %
4/202311,0 %8,0 %
3/202311,2 %8,1 %
2/20239,9 %8,2 %
1/202310,3 %8,5 %
12/202212,3 %8,2 %
11/202210,4 %8,5 %
10/20229,1 %8,4 %
9/202210,5 %8,3 %
8/20228,6 %7,8 %
7/202210,1 %8,0 %
6/20229,9 %8,0 %
5/20229,8 %8,0 %
4/202210,2 %8,2 %
3/202212,0 %8,1 %
2/202211,7 %8,2 %
1/20229,4 %8,3 %
12/20219,4 %8,1 %
11/20218,4 %8,1 %
10/20218,9 %8,1 %
9/202110,3 %7,9 %
8/20218,8 %7,8 %
7/20217,8 %7,6 %
6/20219,5 %7,9 %
5/20215,8 %7,3 %
4/20217,9 %7,1 %
3/20216,0 %7,7 %
2/20218,8 %7,8 %
1/20218,7 %8,3 %
12/20209,7 %7,8 %
11/20209,0 %8,0 %
10/202010,5 %8,0 %
9/20209,1 %7,9 %
8/202010,4 %7,6 %
7/202010,7 %7,8 %
6/20208,7 %7,8 %
5/20208,6 %7,6 %
4/20207,5 %7,8 %
3/20207,9 %8,1 %
2/20207,2 %8,1 %
1/20207,8 %8,2 %

Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr

Podle stáří

Na nová, nebo stará auta?

Přísnost podle stáří aut: skutečně neúspěšné prohlídky proti očekávání podle modelů, které sem v daném stáří jezdí.

Stáří autaProhlídekNeúspěšnýchOčekávánoPřísnost
do 5 let 11 596 4,1 % 4,4 % −7 %
6–9 let 10 771 7,2 % 6,7 % +8 %
10–14 let 13 976 8,9 % 8,2 % +8 %
15 a více let 34 025 13,6 % 9,7 % +40 %

Kdy jet

Vytížení podle dne a hodiny

Průměrný počet zahájených prohlídek (STK i emise). Světlejší = volněji.

0123456789101112131415
Po
Út
St
Čt
Pá
So

Z časů zahájení prohlídek za 1 689 dní. Stanice může mít objednávkový systém – vytížení neříká, kdy je volný termín.

Závady

Co tu na autech nejčastěji najdou

Výskyt závad na 100 pravidelných prohlídek. Oranžová značka = průměr všech stanic. Vyšší výskyt může znamenat přísnost i starší auta v okolí.

Skupina závad (kód) 0výskyt na 100 prohlídek →99,1 na 100 Mechanický stav brzdového zařízení 1.1 99,1 Kabina a karoserie 6.2 41,9 Podvozek, rám a výfuk 6.1 39,9 Mechanický stav řízení 2.1 17,2 Zavěšení (pružiny, tlumiče, ramena) 5.3 15,8 Stav skel 3.2 14,0 Světlomety (potkávací a dálková) 4.1 12,4 Osvětlení registrační značky 4.7 10,9

Vozidla

Co sem jezdí

Druh vozidla 0 %podíl technických prohlídek →100 % podíl Osobní auta 60 % Užitková, nákladní a autobusy 20 % Přívěsy a návěsy 14 % Motocykly, traktory a ostatní 7 %

Kontakt

Adresa a provozovatel

Adresa
Vítězslava Nováka 621, 539 73 Skuteč
Okres
Chrudim
Provozovatel
STK Vincenci s.r.o. (IČO 8798087)
Telefon
469 318 088
E-mail
[email protected]
Druh
technická kontrola, zkušební stanice, měření emisí, ADR
Kategorie
L, M1, N1, O1, O2, OT1, S, Z, M3, N2, N3, O3, O4, R, OT2, OT3, OT4, T, C, M2

Navigovat

Okolí

Další STK v okrese

Mapa

Kde stanice je

Oranžově stanice přísnější než očekávání (o 10 % a víc), zeleně mírnější (o 10 % a víc), modře v průměru, šedě bez dost dat. Polohy podle adresy ze seznamu stanic (geokódování kdezit.cz), mapa © OpenStreetMap.

Dojezd

Obce v dojezdu

Odkud sem autem dojedete do 20 minut (OSRM, kdezit.cz). Největší obce.

a dalších 40 obcí