Žebříček · auta 10–11 let
Nejporuchovější auta ve stáří 10–11 let
Podíl pravidelných technických prohlídek s vážnou (B) nebo nebezpečnou (C) závadou. Průměr všech osobních aut tohoto stáří je 6,5 %. Jen modely s aspoň 150 prohlídkami v této věkové skupině.
| # | Model | Prohlídek | Neúspěšných | Celkově proti průměru |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nissan Leaf | 198 | 16,2 % | +104 % |
| 2 | Mazda CX-9 | 155 | 14,2 % | +102 % |
| 3 | Citroën C8 | 534 | 13,1 % | +30 % |
| 4 | Mercedes-Benz Citan | 224 | 12,9 % | +128 % |
| 5 | Opel Vectra | 151 | 12,6 % | +9 % |
| 6 | Chrysler Town | 322 | 12,4 % | +41 % |
| 7 | Opel Antara | 541 | 12,4 % | +65 % |
| 8 | Dacia Lodgy | 1 956 | 12,1 % | +93 % |
| 9 | Volvo S40 | 196 | 11,7 % | ≈ průměr |
| 10 | Toyota Prius | 581 | 11,7 % | +32 % |
| 11 | Renault Kangoo | 2 891 | 11,7 % | +28 % |
| 12 | Peugeot Expert | 1 584 | 11,6 % | +51 % |
| 13 | Opel Combo-C | 182 | 11,5 % | +26 % |
| 14 | Peugeot 807 | 624 | 11,2 % | +35 % |
| 15 | Hyundai Elantra | 634 | 11,2 % | +32 % |
| 16 | Mazda CX-7 | 1 362 | 11,0 % | +49 % |
| 17 | Kia Optima | 192 | 10,9 % | +56 % |
| 18 | Renault Trafic | 3 653 | 10,8 % | +49 % |
| 19 | Jeep Compass | 360 | 10,8 % | +34 % |
| 20 | Lada Niva | 343 | 10,8 % | +25 % |
| 21 | Hyundai H 1 | 551 | 10,7 % | +60 % |
| 22 | Citroën C5 | 3 735 | 10,7 % | +23 % |
| 23 | Saab 9-3 | 169 | 10,7 % | −13 % |
| 24 | Citroën Jumpy | 1 265 | 10,6 % | +61 % |
| 25 | Renault Thalia | 10 148 | 10,6 % | +37 % |
| 26 | Dacia Dokker | 2 438 | 10,5 % | +100 % |
| 27 | Chevrolet Captiva | 1 143 | 10,4 % | +52 % |
| 28 | Ford Transit | 6 877 | 10,2 % | +50 % |
| 29 | Fiat Scudo | 930 | 10,2 % | +32 % |
| 30 | Chevrolet Lacetti | 157 | 10,2 % | +51 % |
| 31 | Chevrolet Aveo | 4 477 | 10,2 % | +41 % |
| 32 | Ford Tourneo | 2 839 | 10,1 % | +53 % |
| 33 | Dacia Logan | 8 336 | 10,1 % | +44 % |
| 34 | Kia Soul | 1 284 | 10,1 % | +33 % |
| 35 | Jeep Renegade | 281 | 10,0 % | +31 % |
| 36 | Nissan Pulsar | 191 | 9,9 % | +52 % |
| 37 | Kia Carens | 1 282 | 9,8 % | +43 % |
| 38 | Renault Modus | 654 | 9,8 % | +11 % |
| 39 | Alfa Romeo 159 | 799 | 9,8 % | +16 % |
| 40 | Chrysler Grand Voyager | 226 | 9,7 % | +10 % |
| 41 | Fiat Freemont | 2 490 | 9,7 % | +58 % |
| 42 | Chevrolet Spark | 3 109 | 9,6 % | +40 % |
| 43 | Volvo V50 | 850 | 9,4 % | +8 % |
| 44 | Renault Espace | 1 299 | 9,4 % | +13 % |
| 45 | Opel Combo | 213 | 9,4 % | +54 % |
| 46 | Kia Sorento | 1 814 | 9,4 % | +41 % |
| 47 | Nissan NV200 | 354 | 9,3 % | +104 % |
| 48 | Nissan Juke | 1 908 | 9,3 % | +36 % |
| 49 | Alfa Romeo MiTo | 368 | 9,2 % | +16 % |
| 50 | Renault Twingo | 1 387 | 9,2 % | +13 % |
Zdroj: Ministerstvo dopravy (ISTP), zpracoval Autometr. Metodika